Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok

24 grudnia 2018 Kordek

… cele Twego życia to:
a) służba dobru, prawdzie i sprawiedliwości oraz walka ze złem,
b) dążenie do rozwiązywania bieżących problemów – na zasadach idei Chrystusowej. W tym celu realizować je w życiu i wprowadzać w czyn,
c) służba Ojczyźnie i Narodowi Polskiemu”….

Łukasz Ciepliński „Pług” w swoich ostatnich słowach do syna

Z okazji Wigilii Bożego Narodzenia tegorocznych Świąt oraz nadchodzącego nowego, 2019 roku, zarząd Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl – Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej chce przekazać wszystkim najserdeczniejsze życzenia

Zarówno członkom naszego stowarzyszenia, czytelnikom portalu ObronaNarodowa.pl, sympatykom ruchu obywatelskiej obronności, w tym także żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej pełniącym Terytorialną Służbę Wojskową, jak również wszystkim obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej. W jubileuszu 100 – lecia odzyskania Niepodległości życzymy błogosławieństwa Jezusa nowonarodzonego oraz wszelkich łask płynących od jego żłóbka.
Niech nadchodzący rok 2019 będzie czasem umocnienia społeczeństwa obywatelskiego, świadomości Polaków wspieranej przez opatrzność, spowoduje, iż nasze państwo będzie rosło w siłę i dostatek odpowiedzialnie włączając obywateli w działanie na rzecz bezpieczeństwa, i rozwoju, ku chwale naszej Ojczyzny.

Zarząd Stowarzyszenia

ObronaNarodowa.pl
Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej


Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok

24 grudnia 2018 Kordek

  … cele Twego życia to:

a) służba dobru, prawdzie i sprawiedliwości oraz walka ze złem,

b) dążenie do rozwiązywania bieżących problemów – na zasadach idei Chrystusowej. W tym celu realizować je w życiu i wprowadzać w czyn,
c) służba Ojczyźnie i Narodowi Polskiemu”….

Łukasz Ciepliński „Pług” w swoich ostatnich słowach do syna

Z okazji Wigilii Bożego Narodzenia tegorocznych Świąt oraz nadchodzącego nowego, 2019 roku, zarząd Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl – Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej chce przekazać wszystkim najserdeczniejsze życzenia

Zarówno członkom naszego stowarzyszenia, czytelnikom portalu ObronaNarodowa.pl, sympatykom ruchu obywatelskiej obronności, w tym także żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej pełniącym Terytorialną Służbę Wojskową, jak również wszystkim obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej. W jubileuszu 100 – lecia odzyskania Niepodległości życzymy błogosławieństwa Jezusa nowonarodzonego oraz wszelkich łask płynących od jego żłóbka.
Niech nadchodzący rok 2019 będzie czasem umocnienia społeczeństwa obywatelskiego, świadomości Polaków wspieranej przez opatrzność, spowoduje, iż nasze państwo będzie rosło w siłę i dostatek odpowiedzialnie włączając obywateli w działanie na rzecz bezpieczeństwa, i rozwoju, ku chwale naszej Ojczyzny.

Zarząd Stowarzyszenia

ObronaNarodowa.pl
Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej