Konkurs „Zoom na proobronność 2019”

12 marca 2019 Jacek Dziedzic

Czołem!

Gorąco Was zachęcamy do wzięcia udziału w IV edycji konkursu fotograficzno-filmowego „Zoom na Proobronność”, organizowanego przez Biuro do Spraw Proobronnych w MON.

Na prace w obu kategoriach (fotografia i film) Biuro czeka do 6 maja 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 maja 2018 r.

Informacja o wynikach obrad jury zostanie opublikowana za pośrednictwem strony internetowej Biura https://bdsp.wp.mil.pl/pl/articles6-aktualnosci/2019-03-076-czekamy-na-zgoszenia-do-konkursu-zoom-na-proobronnosc-2019/

Data, miejsce i inne szczegóły organizacyjne dotyczące ceremonii wręczenia nagród zostaną podane w późniejszym terminie.

Jak podaje organizator, trzy poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli organizacji proobronnych i uczniów klas mundurowych, więc jest okazja połączenia przyjemnego z pożytecznym – z jednej strony można promować swój talent fotograficzny lub filmowy a z drugiej przyczynić się do promowania postaw proobronnych oraz Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl w społeczeństwie oraz w środowisku organizacji proobronnych. Ceremonia wręczania nagród w poprzednich latach miało specjalną oprawę, łącznie z udziałem ministra obrony narodowej.

Zachęcamy wszystkich członków oraz sympatyków Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl do podjęcia tego artystycznego wyzwania oraz w miarę możliwości wplecenia w prace akcentów związanych z naszym Stowarzyszeniem. W załączeniu znajdziecie regulamin konkursu wraz z załącznikami.

Zarząd Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl
Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej


Konkurs „Zoom na proobronność 2019”

12 marca 2019 Kordian Dziedzic

Czołem!

Gorąco Was zachęcamy do wzięcia udziału w IV edycji konkursu fotograficzno-filmowego „Zoom na Proobronność”, organizowanego przez Biuro do Spraw Proobronnych w MON.

Na prace w obu kategoriach (fotografia i film) Biuro czeka do 6 maja 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 maja 2018 r.

Informacja o wynikach obrad jury zostanie opublikowana za pośrednictwem strony internetowej Biura https://bdsp.wp.mil.pl/pl/articles6-aktualnosci/2019-03-076-czekamy-na-zgoszenia-do-konkursu-zoom-na-proobronnosc-2019/

Data, miejsce i inne szczegóły organizacyjne dotyczące ceremonii wręczenia nagród zostaną podane w późniejszym terminie.

Jak podaje organizator, trzy poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli organizacji proobronnych i uczniów klas mundurowych, więc jest okazja połączenia przyjemnego z pożytecznym – z jednej strony można promować swój talent fotograficzny lub filmowy a z drugiej przyczynić się do promowania postaw proobronnych oraz Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl w społeczeństwie oraz w środowisku organizacji proobronnych. Ceremonia wręczania nagród w poprzednich latach miało specjalną oprawę, łącznie z udziałem ministra obrony narodowej.

Zachęcamy wszystkich członków oraz sympatyków Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl do podjęcia tego artystycznego wyzwania oraz w miarę możliwości wplecenia w prace akcentów związanych z naszym Stowarzyszeniem. W załączeniu znajdziecie regulamin konkursu wraz z załącznikami.

Zarząd Stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl
Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej