szeremietiew-przegrana-oznacza-katastrofe

bełt
Kontakt:

Post autor: bełt » 01-05-2014 16:04

Tylko tak niesmialo napomkne, ze mozna sie zapoznac z obszernym opracowaniem koncepcji oraz celow w zakladce "Koncepcje OT" na gorze strony. Nie wiem czy mial Pan okazje te dokumenty przeczytac.
Oczywiście przeczytałem je (wszystkie trzy wraz z załącznikami) w pierwszej kolejności, zanim złożyłem deklarację członkowską. Nie odebrałem jednak tych koncepcji i projektów jako niepodlegających dyskusji (są to w końcu koncepcje)...a jeśli nawet, to koncepcja OT przedstawiona przez ObronaNarodowa.pl jest niemal tożsama z tym co napisałem "tak na szybko" :-) Zespół autorski ObronaNarodowa.pl napisał to profesjonalnie i szczegółowo na wielu stronach, ja w jednym poście.
Podsumowanie:
"Autorzy (koncepcji autorskiej) zdają sobie sprawę, że ogólnie zaproponowane rozwiązania wymagają szczegółowej analizy prawnej i ekonomicznej i implikują pewne koszty z tymi propozycjami związane. Autorzy są gotowi rozwinąć prace w tym kierunku, stawiają jednak pytanie na ile decydenci będą zainteresowani przedstawionym kierunkiem zmian i pytanie na ile potrzebny i uwzględniany jest (czy będzie) "głos społeczny", który zapewne nie stroni od błędów i niedociągnięć ale pozwala też spojrzeć na niektóre kwestie z zupełnie innego punktu widzenia."

bełt
Kontakt:

Post autor: bełt » 24-08-2014 15:22

Nemaye vilnoyi Yevropy bez nezalezhnoyi Ukrayiny. Mnohaya i blahaya lita ukrayins'komu narodovi z Dnem Nezalezhnosti!

madd
Kontakt:

Post autor: madd » 02-11-2015 23:49

Ciekawe czy Szeremietiew dostanie w rządzie jakąś funkcję dot. OT. Mam nadzieje, że fakt, iż zaczął trzymać z Gowinem może to ułatwić, szczególnie z uwagi na fakt, że ten ostatni był wymieniany jako kandydat na szefa MON.

ODPOWIEDZ