Masowa migracja jako strategia wojenna

Linki do informacji w sieci z różnych źródeł internetowych na tematy obronności państwa, w tym głównie na temat Obrony Terytorialnej.
relu
Kontakt:

Post autor: relu » 09-09-2015 21:15

1 podstawowa rzecz zadnych emigrantów i koniec kropka a jesli ue bedzie dalej naciska odeslac ich z kwitkiem i tyle jak to zrobili wegrzy ,zaczac wlasna polityke a nie byc ich dojna krowa

80% emigrantow to wlasnie mężczyźni w sile wieku 12% kobiety 8% dzieci
posluchajcie lepiej co oni mowia i jak to sie nazywa w ich kulturze ten zalew to jest nic innego jak dlanich rozpoczecie swojej doktryny od srodka

https://www.youtube.com/watch?v=8YpTR51zArc

Edytowany przez relu o 09-09-2015 - 21:23.

porze
Kontakt:

Post autor: porze » 10-09-2015 11:15

Niestety masz racje. Nie ma strategii wiec jest, jakze charakterystyczna improwizacja.
Byloby to komiczne gdyby nie wytracalo Polsce argumentow, co niestety ma miejsce.
Polska jak na razie ma czas, żeby się przygotować.
Choć w mediach już widać, że podnieceni tabloidowcy dostali zadanie pięknymi frazesami zamaskować fakt, że służby tak samo jak w innych krajach mogą dać d. i się poddać bez walki.

Wczoraj w TVP widziałem relacje - Węgry to zły kraj w którym policja zagania ludzi do obozów, Serbia to wspaniały kraj, w którym podstawia się autobusy, byle się tego towarzystwa pozbyć i niech sobie radzą Niemcy, Węgrzy i Polacy.

Takiego reportera wywaliłbym z polskich mediów na zbity pysk, z każdym jego szefem, który go tak nakręcił.

Wracając do pierwszej tezy - jest czas i warto się w to wyzwanie wbić ze społeczną OT.

A taki np. bełkot usunąć, bo za chwile forum zostanie uznane za obce i ekstremistyczne.
Nie tylko brak znaków diakrytycznych sugeruje, że poniższy scenariusz pisany jest cyrylicą.
ukrainy twor nazistowskich niemiec by oslabic rosje i polske i utworzyc jakas bajke ukraine co to w ogole za twor i nadodatek faszystowski z bandera naczele gdzie juz teraz zas pogloski ze zle sie dzieje nawet w stolicy podzielenie, odebrali co ich i bardzo dobrze ,bać to powinnismy sie od strony zachodu

abrat2
Kontakt:

Post autor: abrat2 » 10-09-2015 11:29

Czy ktoś to w ogóle moderuje?

takeo
Kontakt:

Post autor: takeo » 10-09-2015 16:20

Szczerze mówiąc temat imigrantów sam w sobie mało mnie interesuje, ale skoro już się w niego wpakowałem, to spróbuję co nieco dorzucić do niego trochę faktów. Sięgnąłem więc do różnych baz danych (głównie Eurostat, Worldbank, OECD, CIA World Factbook, jak ktoś będzie potrzebował dokładnych odnośników, to podeślę), żeby mieć bardziej obiektywny obraz rzeczy, niż to kreują media (w tym te social).

Tabela 1 - liczba muzułmanów zamieszkujących obszar EU+ (Unia plus Islandia, Liechtenstein, Norwegia i Szwajcaria)

Obrazek

Z tej tabelki widać, że muzułmanie stanowią zaledwie 3.8% ludności Europy. Co więcej, nie są to sami imigranci, bo liczona jest też m.in. mniejszość turecka w Bułgarii i na Cyprze. Pomijając te dwa kraje, to muzułmanie nigdzie nie stanowią więcej, jak 5-7% ludności. Obraz postępującej islamizacji Europy Zachodniej jest więc całkowicie fałszywy i może wynikać co najwyżej z tego, że muzułmanie żyją w rzucających się w oczy punktowych, zamkniętych społecznościach (np. wg francuskiego spisu ludności z 1999 r. 37% wszystkich emigrantów mieszkało w Paryżu).

Wg ostatniej propozycji Komisji Europejskiej, kraje UE+ mają teraz "rozdzielić między siebie" 160 tys. uchodźców wg określonego klucza (uwzględniającego liczbę ludności, PKB, nasycenie kraju emigrantami oraz bezrobocie). 160 tys. to nie jest jakaś oszałamiająca liczba jak na ponad 520 mln Europejczyków. Polsce przypadnie z tego pewnie ok. 8-9000 emigrantów, co jest ilością śladową w stosunku do liczby obywateli. Jakby wszystkich osiedlić przykładowo w Kutnie, to wtedy by stanowili aż 16.4% mieszkańców tegoż miasta. Tak się nie da zislamizować nie tylko Kutna, ale i całej Polski.

W całym tym panicznym nawale informacji i pseudo-informacji mignęła mi liczba, że tych uchodźców ma być jednak aż 4 miliony. Pewnie przesada, ale można założyć czarny scenariusz, że tak właśnie będzie. Rozłożyłem więc te 4 mln muzułmanów po krajach europejskich, żeby zobaczyć, jak to wpłynie na ich strukturę demograficzną (Tabela 2):

Obrazek

Ogólnie udział muzułmanów w ilości mieszkańców UE+ wzrośnie do 4.5%, więc nadal nie będzie to jakoś bardzo dużo. Także udziały w poszczególnych krajach dużo się nie zmienią. Duży przyrost będzie natomiast w krajach Europy Wschodniej i Centralnej (np. 16-krotny w Czechach, 11-krotny w Polsce, 9-krotny na Słowacji), ale to wynika tylko z tego, że muzułmanów nie ma tam prawie w ogóle.

Sprawdziłem też jeszcze scenariusz, w którym muzułmanie się "namnożą" i z czasem zdominują Europę. Znalazłem informację, nie wiem, na ile pewną, że obecnie średnia dzietność Europejek wynosi ok. 1.5 (czyli 1 kobieta rodzi średnio 1.5 dziecka), zaś muzułmanek w Europie - ok. 2.2. Różnica niby niewielka, ale może w długim okresie czasu zaważyć. W tabelce poniżej przedstawiam dane nt. wskaźników urodzeń, zgonów i migracji netto (na 1000 ludności) dla poszczególnych krajów Europy, których użyłem do wyliczeń.

Obrazek

Założyłem maksymalnie pesymistyczny scenariusz, przyjmując następujące założenia:
- zachowane zostają bieżące wskaźniki umieralności, narodzeń i migracji
- w 2015 r. liczba muzułmanów w Europie wzrasta o 4 mln ludzi
- muzułmanki rodzą 2 razy więcej dzieci, niż pozostałe Europejki
- jeśli kraj jest "eksporterem" emigrantów (tj. wskaźnik migracji netto jest ujemny), to pomniejsza to tylko liczbę ludności nie-muzułmańskiej
- jeśli kraj jest "importerem" emigrantów, to powiększa to tylko liczbę ludności muzułmańskiej
Oba powyższe założenia oznaczają tyle, że ludność nie-muzułmańska emigruje z Europy poza nią, a do Europy emigrują jedynie muzułmanie (bardzo duże uproszczenie). Oznacza to coroczny dopływ muzułmanów do Europy począwszy od poziomu 1.25 mln ludzi rocznie.
Podsumowując - Europejczycy wymierają i uciekają z kontynentu, z kolei muzułmanie masowo napływają i mnożą się jak króliki.

W tych warunkach muzułmanie są w stanie opanować Europę (osiągną poziom ponad 50% udziału ludności) w 2146 r. Nie sądzę, by tak zróżnicowana społeczność, jak muzułmańska, była w stanie się skoordynować i przeprowadzić plan demograficznego podboju Europy rozciągnięty na 130 lat. Przez ten czas to już zostaną dawno, choć pewnie z bólami, zasymilowani.

I jeszcze jedna rzecz - poziom bezrobocia w Niemczech obecnie wynosi 5.3%. To bardzo mało, więc jeśli niemiecka gospodarka ma się rozwijać, potrzebuje dopływu siły roboczej. Wskaźnik narodzin też jest niski (niższy nawet, niż w Polsce), więc jedynym wyjściem jest przyciągnięcie emigrantów. Stąd też pewnie ta niemiecka dobroduszność wobec uchodźców.

Odnośnie słynnego już 80% wskaźnika udziału mężczyzn wśród uchodźców (czy też emigrantów ekonomicznych) - mającego stanowić dowód na to, że to armia terrorystów dokonuje inwazji Europy - można by rozważyć odmienne wytłumaczenie. Przerzucenie przez granicę wymaga zapłacenia znacznej kwoty przemytnikowi - i to od osoby, a nie od rodziny. Nie wszyscy są w stanie tyle uzbierać. Jeśli przy tym wiadomo, że obowiązuje zasada łączenia rodzin uchodźców, to znaczy, że tak naprawdę do Europy musi się "przebić" tylko jedna osoba, co w sumie wychodzi nawet taniej. A że nie jest to droga łatwa i lekka, więc na taką "szpicę" wybiera się najsprawniejszego i najsilniejszego członka rodziny, czyli zazwyczaj mężczyznę.

Edytowany przez takeo o 10-09-2015 - 16:30.

pmz
Kontakt:

Post autor: pmz » 10-09-2015 18:48

Szczerze mówiąc temat imigrantów sam w sobie mało mnie interesuje, ale skoro już się w niego wpakowałem, to spróbuję co nieco dorzucić do niego trochę faktów.
Bo to dla Polski w chwili obecnej jest przede wszystkim problem medialny. Szkoda tylko, że tak łatwo udało się podkręcić emocje w społeczeństwie. Polityczne konsekwencje tej emocjonalnej gorączki będą i obawiam się, iż zostanie to Polakom przypomniane w odpowiednim, niekoniecznie dla nas, momencie. Bez odbioru.

porze
Kontakt:

Post autor: porze » 10-09-2015 20:17

Polityczne konsekwencje tej emocjonalnej gorączki będą i obawiam się, iż zostanie to Polakom przypomniane w odpowiednim, niekoniecznie dla nas, momencie. Bez odbioru
A ja uważam, że nawet jeśli mamy taki moralny obowiązek, i nawet jeśli jest to demograficznie nieuchronne to stawianie się okoniem ma pozytywny efekt - albowiem wkurza mnie jak ktoś mi lekceważąco tłumaczy, ze jesteśmy "drugi eszelon" Europy i nie mamy nic do gadania.
W tych warunkach muzułmanie są w stanie opanować Europę (osiągną poziom ponad 50% udziału ludności) w 2146 r. Nie sądzę, by tak zróżnicowana społeczność, jak muzułmańska, była w stanie się skoordynować i przeprowadzić plan demograficznego podboju Europy rozciągnięty na 130 lat. Przez ten czas to już zostaną dawno, choć pewnie z bólami, zasymilowani.
To nie są fakty tylko statystyka - jeden pacjent ma wysoką gorączkę a drugi umarł i stygnie - ale średnia temperatura w sali szpitalnej wynosi 36,6 stopniu Celsjusza.

Rozumiem, że nie jest to w twoim obszarze zainteresowań ale poczytaj cos o stosunkach etniczno-religijnych i migracji na obszarze b. ZSRR. Wnioskowanie per analogiam jest skuteczniejsze od estymacji i modelowania matematycznego, bo uwzględnia imponderabilia. Aktualne działania mogą być przeciw-skuteczne, bo postępowa lewica nam funduje na siłę multi-kulti a za chwile się okaże, że utrzymanie tego towarzystwa w ryzach będzie wymagało odejścia od demokracji.
Alternatywą jest budowa społeczeństwa obywatelskiego.

porze
Kontakt:

Post autor: porze » 10-09-2015 20:17

.

Edytowany przez porze o 10-09-2015 - 20:19.

nakano4
Kontakt:

Post autor: nakano4 » 10-09-2015 21:52

nakano4
Cytat
same brednie i to totalne brednie nie potwierdzone faktami , w przeciwieństwie do ciebie ja mam ktore mowia wrecz przeciwnie i to o 160 stopni co oznacza albo cos bierzesz albo nie znasz prawd czy tez i prawd historycznych ktore mowia jak wspominam wrecz odwrotnie, jak tak was czytam to lepiej pozostancie przy cwiczeniach militarnych bo w glowie to echo a odbija sie czkawka wlasnie w calej europie juz

Cytat
interesujesz sie historia? polityka? geopolityka? te 3 frazesy lacza sie miedzy soba sa nieodłączne od siebie

Mam pytanie, Pan to tak na trzeźwo wypisuje ?

a Pan? co wy sadzicie ze nato nas obroni? nato to najgorsze badziewie niz kiedy kolwiek powstalo nato buahah szybciej nas oni zdradza niz ktokolwiek ,zreszta jak juz to bywalo w 1 i 2 wojnie swiatowej ,poza tym daje zludne bezpieczenstwo, jak aktualnie sie to odbywa? a no w prosty sposob nato lokuje wszedzie swoje badziewne przestarzale sprzety miedzy innymi w pl nic nie warty zlom totalny zlom a niektorzy sie podniecaja ze az fujara staje
co do rosji to tez tuba propagandowa ze az deba wlosy staja nato szczypie ich ze wszat tak jak zreszta UE co do ukrainy twor nazistowskich niemiec by oslabic rosje i polske i utworzyc jakas bajke ukraine co to w ogole za twor i nadodatek faszystowski z bandera naczele gdzie juz teraz zas pogloski ze zle sie dzieje nawet w stolicy podzielenie, odebrali co ich i bardzo dobrze ,bać to powinnismy sie od strony zachodu i tej ich milosci tolerancji antysemityzmu itp co sie kryje pod tym nic innego jak wrog dla kultury i polskiej historii co od 300 lat jest bombardowana klamstwami a za chwile to tylko zostana polskie obozy koncentracyjne, my juz swoje pomoglismy w 1 i 2 zydom i co mamy za to? polska rzeczywistosc czyli lipe

Edytowany przez relu o 09-09-2015 - 21:13.
Albo Pan pisze to w stanie utrudniającym korzystanie z możliwości jakie daje klawiatura albo brak Panu podstawowej znajomości języka polskiego. Mojego ojczystego, czy również pańskiego ? Śmiem wątpić.

lupusborealis
Kontakt:

Post autor: lupusborealis » 10-09-2015 22:45

wujek pisze:Czy jest to element strategii ISIS?

Na początku roku pojawiły się w mediach (np: http://www.independent.co.uk/news/world ... 53148.html informacje o planach ISIS aby "zalać" Unię Europejską pół milionem emigrantów celem jej osłabienia i docelowo przeniesienia walk na teren EU. Co ciekawe, teraz praktycznie nie widzę w mediach odniesień do tejże wiadomości. Tymczasem widzimy napływ fali migracyjnej, przy świetnym wykorzystaniu mediów i propagandy (zdjęcia dzieci itp.).

Czy Polska jest na to przygotowana?Edytowany przez wujek o 03-09-2015 - 08:01.

Czy byłbyś tak miły i umieściłbyś ten link raz jeszcze?

off top do Takeo
o ile mnie pamięć nie myli to współczesny symbol zera pochodzi z Indii, arabowie tylko pośredniczyli (tak jak w wielu przypadkach z Chin....), poza tym zero jest znane od zarania cywilizacji, poprostu z jakichś przyczyn rzymianie go nie używali w notacji....
relu pisze:[...] i to o 160 stopni [...]
kolego chyba o 180 stopni ;p

wujek
Kontakt:

Post autor: wujek » 10-09-2015 22:50

Link, nie wiem czemu wywala:

http://www.independent.co.uk/news/world ... 53148.html

Polskie:

http://wpolityce.pl/swiat/234414-isis-g ... errorystow

Edytowany przez wujek o 10-09-2015 - 22:57.

ODPOWIEDZ