Śląskie lub okolice.

arlkweith
Kontakt:

Post autor: arlkweith » 22-02-2015 17:46

Witam.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu z dowódcami grupy:
slayerasg@gmail.com
mlody_guregoru@wp.pl
alfa.mundurowa@gmail.com

Kontakt z powyższymi osobami jest obowiązkowy, bo na pewno będą chcieli Ciebie zobaczyć i z Tobą porozmawiać.
Działamy na obecną chwilę w Gliwicach mimo iż mamy w grupie osoby także spoza Gliwic (Dąbrowa Górnicza, Zabrze)

Pozdrawiam :)

jones
Kontakt:

Post autor: jones » 15-03-2015 12:48

Witam,

w ubiegłym tygodniu zapisałem się do ON.pl i wstąpiłem do Małopolskiego Plutonu OT. Pochodzę z Pszczyny i to dopiero mój początek z zagadnieniami obronnymi (nie przechodziłem żadnego szkolenia wojskowego). Czy wiecie coś na temat utworzenia plutonu w naszym województwie, tak aby jakiekolwiek ćwiczenia praktyczne odbywały się bliżej naszego miejsca zamieszkania?

pozdrawiam

arlkweith
Kontakt:

Post autor: arlkweith » 16-03-2015 13:58

jones pisze:Witam,

w ubiegłym tygodniu zapisałem się do ON.pl i wstąpiłem do Małopolskiego Plutonu OT. Pochodzę z Pszczyny i to dopiero mój początek z zagadnieniami obronnymi (nie przechodziłem żadnego szkolenia wojskowego). Czy wiecie coś na temat utworzenia plutonu w naszym województwie, tak aby jakiekolwiek ćwiczenia praktyczne odbywały się bliżej naszego miejsca zamieszkania?

pozdrawiam
Cześć.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu z dowódcami grupy:
slayerasg@gmail.com
mlody_guregoru@wp.pl
alfa.mundurowa@gmail.com

Mamy już pewną grupkę ludzi, którzy działają na terenie Gliwic.
Tak samo, jeśli ktoś kolejny chce się dowiedzieć/ wziąć udział/ poznać się, to pisać śmiało bezpośrednio na te trzy powyższe adresy.

Pozdrawiam :)

wilkomir
Kontakt:

Post autor: wilkomir » 10-01-2016 18:55

Cześć , dziej się coś na śląsku ? pisałem mail. Ale nic, wiec pisze tutaj. Dajcie jakiś namiar mail , lub pw do mnie. Musze sie gdzieś formalnie zapisywać ?

siwy72
Kontakt:

Post autor: siwy72 » 15-01-2016 13:02

Cześć, jest nas kilka osób na Śląsku, ale to za mało, żeby stworzyć drużynę LPOT. Jako jeden bodajże dwóch ze Śląska uczestniczę w szkoleniach ON.pl. Być może w ciągu kilku miesięcy coś zacznie się dziać, jak tylko kolega skończy szkolenie dla dowódców LPOT w Małopolsce.

marek
Kontakt:

Post autor: marek » 15-01-2016 14:23

wilkomir pisze: Musze sie gdzieś formalnie zapisywać ?
zapisz się do Stowarzyszenia ;-) ta kolorowa belka na górze strony głównej...

wilkomir
Kontakt:

Post autor: wilkomir » 15-01-2016 16:24

Jestem już zapisany. Dajcie jakiś namiar na pw na siebie. Jest nas kilku instruktorów strzelectwa taktyki itd . Jesteśmy w służbie czynnej nie chce gadac na forum co i jak. Piszcie na pw.

Dobra , już wiem mniej-więcej o co biega. Jest plan zorganizować szkolenie strzeleckie. Na początek praca na broni. Mam strzelnicę na terenie Śląska. Osoby pełnoletnie. Umundurowanie , jak macie swój szpej też mile widziany. Zgloszenia do mnie na pw. Muszę wiedzieć ile ludzi. Oczywiście bezpłatne , jeżeli zbierze się grupa osób dam tu całe ogłoszenie. Pozdrawiam Wilku.

Edytowany przez wilkomir o 15-01-2016 - 17:13.

ODPOWIEDZ