Czas na zakupy

geno
Posty: 189
Rejestracja: 06-03-2011 21:59
Kontakt:

Czas na zakupy

Post autor: geno » 13-02-2013 18:15

http://finanse.wp.pl/kat,104596,title,S ... omosc.html
Sala przedoperacyjna i operacyjna, baza zabezpieczenia nurkowania, szafy, łóżka - m.in. taki sprzęt powojskowy będzie można w czwartek kupić na przetargu krakowskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego - donosi "Dziennik Polski".
Wśród najdroższych pozycji, które pójdą pod młotek są pontony PP-64 - pakiet 48 szt. pływających i 6 szt. brzegowych wyceniono na 165 tys. zł. Już wcześniej cieszyły się one dużą popularnością, szczególnie wśród wędkarzy.

Dotychczasowe przetargi pokazały, że pontony można z powodzeniem wykorzystać do budowy pomostów wędkarskich, przystani czy zaadaptować jako punkt gastronomiczny na wodzie - wylicza Przemysław Wierzba z AMW w Krakowie.

REKLAMA Czytaj dalej


Dla miłośników wody interesująca może być też baza zabezpieczenia nurkowania Ortolan na samochodzie Star (20 tys. zł). Z kolei salę operacyjną na starze będzie można kupić za 5 tys. zł, a przedoperacyjną - za 4 tys. zł - to jednak nie oferta dla chcących się podszkolić w chirurgii, bo sale są bez wyposażenia.

Tym razem nie będzie można zaopatrzyć się w wojskowe ubrania. Jedyne elementy żołnierskiego stroju to stalowe hełmy (200 szt. za 750 zł) i granatowe berety robocze (500 szt. za 200 zł) - wylicza "DP".
[addsig]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość