sprostowanie

b0b
Kontakt:

sprostowanie

Post autor: b0b » 13-10-2015 16:20

bijąc się w piersi, przyjmuję słowa krytyki od admina. rzeczywiście fakt, że portalem na którym szukaliśmy kontaktu z osobami zainteresowanymi obronnością kraju jest strona obrony narodowej mógł sugerować, że w jesteśmy członkami tej organizacji. być może niektóre moje nieprecyzyjne sformułowania i skróty myślowe też mogły zostać w ten sposób odczytane. za co szczerze wszystkich przepraszam. nie miałem takie były moje intencje.
prostując wszystkie swoje wpisy spróbuję je doprecyzować.
jesteśmy grupą sympatyków obrony narodowej i jednocześnie
idei obrony terytorialnej.
uważamy, że program szkoleniowy obrony narodowej wprowadza standardy, które warte są dalszego propagowania i otwierają możliwości współdziałania pomiędzy organizacjami obronnymi w całej Polsce. będziemy się starali pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności na oficjalnych szkoleniach i doskonalić je we własnym gronie w województwie podlaskim.
żałujemy, że na naszym terenie nie powstał do tej pory żadna struktura obrony narodowej, która zapełniła by lukę. z całą pewnością już wstąpilibyśmy do takich struktur. jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że w tej chwili z powodów formalnych (brak w terenie osoby, która mogłaby być zaakceptowane przez sztab ON na stanowisko dowódcy oddziału) nie możemy powołać formalnej jednostki.
nasze plany przewidują oczywiście podjęcie cyklu szkoleń, które pozwoliły by komuś z nas osiągnąć wymagane kompetencje.
prowadzimy również pomiędzy sobą dyskusje o celowości i możliwości powołania stowarzyszenia obronnego by nadać naszym działaniom formalny charakter przed dołączeniem do struktur obrony narodowej.
dziękuję administratowi za zainteresowanie naszymi działaniami. jednocześnie zobowiązuję się do zamiszczania przy każdym wątku jasnej informacji co do naszego statusu.[addsig]