OT w warm.-maz.

nakano4
Kontakt:

Post autor: nakano4 » 30-11-2015 19:01

nakano4 trochę odbiegasz od tematu ja też pracuje i nie narzekam powiem ci nawet że wigilie pracuję od 14-22 i nie płacze nad rozlanym mlekiem robię to dla mojej rodziny i moją żona to rozumiem.Tak trzeba rozumieć i wytrzymać niewygody i myśleć o lepszym jutro .
Jeżeli chodzi o struktury obronne przed 2W może teraz nie dajmy się zaskoczyć co?.
Po to jest temat by w Iławie i okolicach zorganizować OT /A temat do ogarnięcia.
Pozdrawiam wszystkich
Nie rozumiemy się. Ja nie płaczę. Zresztą nie lubię mleka chyba, że do kawy. Jestem d-cą JS, szkolę siebie i innych. Pracuję, mam rodzinę. Staram się to godzić. Ale jeżeli naprawdę nie widzi Pan jaka jest sytuacja na rynku pracy i jakie są zarobki, to proszę wybaczyć, ale chyba czas zrobić sobie dzień wolnego w pracy i iść do okulisty. I to właśnie, te warunki o których pisałem powodują, że ciężko jak to Pan pisze "ogarnąć temat". Ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać. Również pozdrawiam.

mariosusz
Kontakt:

Post autor: mariosusz » 30-11-2015 23:58

nakano4 pisze:
nakano4 trochę odbiegasz od tematu ja też pracuje i nie narzekam powiem ci nawet że wigilie pracuję od 14-22 i nie płacze nad rozlanym mlekiem robię to dla mojej rodziny i moją żona to rozumiem.Tak trzeba rozumieć i wytrzymać niewygody i myśleć o lepszym jutro .
Jeżeli chodzi o struktury obronne przed 2W może teraz nie dajmy się zaskoczyć co?.
Po to jest temat by w Iławie i okolicach zorganizować OT /A temat do ogarnięcia.
Pozdrawiam wszystkich
Nie rozumiemy się. Ja nie płaczę. Zresztą nie lubię mleka chyba, że do kawy. Jestem d-cą JS, szkolę siebie i innych. Pracuję, mam rodzinę. Staram się to godzić. Ale jeżeli naprawdę nie widzi Pan jaka jest sytuacja na rynku pracy i jakie są zarobki, to proszę wybaczyć, ale chyba czas zrobić sobie dzień wolnego w pracy i iść do okulisty. I to właśnie, te warunki o których pisałem powodują, że ciężko jak to Pan pisze "ogarnąć temat". Ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać. Również pozdrawiam.
nakano4 sądzę że mnie nie rozumiesz chcę napomnieć oprócz pogoni za kasą są co dla niektórych ważniejsze sprawy.
No cóż przyznaje się jestem pracoholikiem,ale znajduje czas dla rodziny jedno z rzeczy które mi poprawiają humor to jest gotowanie. Proszę o wyrozumiałość znajdę czas i nawet na tworzenie i funkcjonowanie OT moja praca wymaga gospodarowanie czasu i usuwanie problemów jak najszybciej

st.szer.
Kontakt:

Post autor: st.szer. » 07-12-2015 06:35

Jeżeli koledzy zdecydują się na rozpoczęcie działań w okolicy Iławy, służę wsparciem w postaci obiektu do spotkań/szkoleń. Pozdrawiam i czekam na sygnał.

mariosusz
Kontakt:

Post autor: mariosusz » 07-12-2015 16:13

ST.szer dziekuję za wsparcie bedzie napewno potrzebne.Jest wtrakcie kontaktu i wywiadu z organizacjami strzeleckimi.

Na pokrzepienie serca.Znalazłem film który pokazuje naczym polega OT i jego podstawowe funkcje.

link do filmu
https://youtu.be/vpS5vDdnFrM

arushi
Kontakt:

Post autor: arushi » 07-12-2015 20:09

Nie chce się za mocno wtrącać w nie swój rejon ale może zamiast filozować ustalcie miejsce datę i spotkajcie się wreszcie? Najpierw pierwszych 3-4 ech potem może 6-ciu ani się obejrzycie jak będzie pluton a kto wie może kompania...

Pozdrawiam ;)

brzezikpl
Kontakt:

Post autor: brzezikpl » 18-04-2016 21:21

Aktualne ?? Mieszkam miedzy Elblągiem a Moragiem

ODPOWIEDZ