PRZYSIEGA w ramach sluzby w WOT

siw
Kontakt:

Post autor: siw » 05-12-2017 04:05

Ja jestem rekrutem i cała ta filozofia wypowiedzi, szczególnie brecha nie raz mnie obraziła - jakoby naczytał się naoglądał, skakał jak żaba po głowach myślicieli tego świata, wertował geopolityczne aspekty sztuki wojny, nowoczesnego uzbrojenia które w hipotetycznych (acz realnych) symulacjach nas bezbronnych rozwala z kilometrów - ludzie, pohamujcie się trochę. Ja dziękuję z całego serca, że jest mi udostępnione stać się choć trochę bardziej zaradnym niż jestem do tej pory, też atakowany dezinformacyjnie i tuczony sterydami w kurczakach. Dziękuję, że mogę dowiedzieć się choć podstaw, że gdyby padła infrastruktura, jak posłużyć się radiem by próbować wezwać pomoc czy posłuchać czy ktoś jej w pobliżu nie potrzebuje. Jak bez kompasu pójść ze wsi na skróty do miasta po prowiant i nie zacząć krążyć w kółko. Jeżeli dane mi będzie nauczyć się dzielności, by przy pomocy nabytych narzędzi i umiejętności w przyszłości obronić sprawy i słabszych zachowując zdrowy rozsądek, nawet przemocą - dzięki OT, że dajecie mi taką możliwość.

Nie życzę sobie w moim przypadku posranych filozofii, że zaraz wyjdę na ulicę atakować protestantów - wręcz żal mi ich i raczej bym ich bronił przed zagrożeniami którym pomagają - po drugie KOD'y i inne.... nie jesteście żadną opozycją pod opresją, tylko robicie sterowany politycznie hałas i wracacie do mcdonaldów.

ODPOWIEDZ