Kto jest online

67 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

WOT  Na dół

Go to page :

• Cześć,
    jestem nowym forumowiczem. Mam do Was pytanie i bardzo was prosze o pomoc.
    Otóż: złozyłem podanie o przyjecie do WOT wraz z ksero dowodu osobistego, dyplomem ze studiów, etc. Po jakis dwóch tygodniach zaproszono mnie na spotkanie w celu zwiedzenia jednostki i poproszono o wypełenienie jakieś dosyć rozwlekłej ankiety.
    Tego dnia też wyznaczono mi termin badania psychologicznego.
    I co dalej? No właśnie: nic. Prawda, ze jedno z badań poszło mi kiepsko i skończyło sie na odwwołaniu, i bach, to samo badanie znów poszło mi kiepsko.
    Dlatego pytam was, dlaczego nie wezwano mnie (najpierw?) na badanie lekarskie, a w ogóle dlaczego mogła ta sprawa ucichnąć, jeśli nie przeszedłem wszystkich etapów rekrutacji? Wiem tylko tyle, ze wynik badania psychologicznego dotarł do macierzystego WKU, bo jedna z kopii trafiła do mnie, jedna dla WKU, jedna dla pracowni.
    Od kilku dni próbowałem skontaktować się z WKU telefonicznie, ba, byłem tam osobiście kilka razy jeszcze w listopadzie, i ochroniarz nic nie wiedział, aby ktoś zostawiał skierowania na badania lekarskie czy zapowiadaną rozmowę wstępna, test z wuefu.
    Jak myślicie, czy przeważył negatywny wynik psychologiczny, jeśli tak, dlaczego nie otrzymałem żadnego pisma pt. "odrzucenie kandydatury z powodu, etc." ?
    Grzebię od kilku dni w necie i nie mogę znaleźć żadnej konkretnej dpowiedzi na moje pytanie. Czy mogli mnie odrzucić z powodu mojej niezbyt, powiedzmy "rambowskiej" postury?
    Bardzo was prosze o pomoc bez jaj. Jestem z rocznika, który nie miał obowiązku stawienia sie na komisji wojskowej, ba, nikt ze znajomych nie słuzył, bo albo naprawdę był chory, albo nygusy napracowaly sie nieźle, aby zdobyć zła kategorię mimo nawet klawego zdrówka.
    pozdrawiam

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.