Kto jest online

79 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Wynagrodzenie OT, a świadczenia rodzinne  Na dół

Go to page :

• Witam wszystkich,

Panowie mam pytanie czy otrzymywane wynagrodzenie z OT wpływa na podniesienie dochodu, a jednocześnie utratę świadczeń rodzinnych np 500+? Z WKU otrzymałem informację, że wynagrodzenie z OT jest nieopodatkowane, nie wykazujemy tego w PIT, a co za tym idzie nie podnosi dochodu. Dzwoniłem też do MOPS i pani kierownik powiedziała, że jak najbardziej Urząd trzeba powiadomić o fakcie wynagrodzenia z OT i świadczenia będą odebrane. Mam dylemat gdyż nie ukrywam, że idąc do OT kieruje mną również aspekt finansowy, a z drugiej strony jak mają mi świadczenie na dziecko zabrać to wolę ten czas spędzić z dziećmi. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na taki problem.
  • Bo to jest problem nierozwiązywalny, jak in vitro. Zgłosisz to Ci wezmą rodzinne nie zgłosisz to co najwyżej będziesz miał to na sumieniu ,o ile takie pierdoły Cię przerażają. Wynagrodzenie z WOT nie wlicza się do dochodu. Innymi słowy, osoby pobierające inne zasiłki, np. z programu 500+, czy tak ja Ty nie stracą ich z powodu przekroczenia limitu dochodów:) Takie prawo panie kolego...Powodzenia
  • Panowie mam pytanko, czy mimo że odeszlem 3 dni przed przysiegą z powodów rodzinnych dostanę wypłatę za dni które byłem?

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.