Kto jest online

72 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Aktywnosc w województwie  Na dół

Go to page :

• witam,
    Czy w moim województwie działa jakas grupa do której mógł bym dołączyć ?
    Pozdrawiam
  • Odezwij się. Z kolegami już działamy.
  • czy zakładana jest grupa w częstochowie
  • klaudiusz01
    czy zakładana jest grupa w częstochowie

• Z tego co wyczytałem projekt LPOT skierowany jest do osób z większym doświadczeniem militarnym, powyżej 25 roku życia. Czy jest projekt dla osób z brakiem doświadczenia lub doświadczeniem niewielkim do 25 roku życia w okolicach Bydgoszczy? Ja osobiście mam lat 24, jeszcze student ale chętnie przeszedłbym szkolenie które dałoby mi umiejętności pozwalające na późniejsze dołączenie do LPOT. Z góry dziękuje za informacje.
  • Cytat
    Z tego co wyczytałem projekt LPOT skierowany jest do osób z większym doświadczeniem militarnym, powyżej 25 roku życia. Czy jest projekt dla osób z brakiem doświadczenia lub doświadczeniem niewielkim do 25 roku życia w okolicach Bydgoszczy? Ja osobiście mam lat 24, jeszcze student ale chętnie przeszedłbym szkolenie które dałoby mi umiejętności pozwalające na późniejsze dołączenie do LPOT. Z góry dziękuje za informacje.

Projekt LPOT jest skierowany do osób 25+ ale niekoniecznie z doświadczeniem militarnym. O naborze w Pana województwie informacja pojawi się najpóźniej w kwietniu - proszę śledzi portal.
  • Może ktoś chciałby przyjechać na nasze szkolenie:

http://www.naklo24.pl/Kolejne_szkolenie_Zwiazku_Strzeleckiego,30373.html?v=p#vote

"Patrol 2015 - Przetrwanie". Już niedługo zajęcia szkoleniowe.

8 i 9 sierpnia 2015 roku Związek Strzelecki oddział Nakło nad Notecią wraz z nakielskimi harcerzami, zaprasza na zajęcia szkoleniowe "Patrol 2015 - Przetrwanie".

Koszt szkolenia z ubezpieczeniem wynosi 15 zł. W cenie ubezpieczenie, kiełbaski na wieczorne ognisko, pieczywo i przejazd samochodem z Nakła w miejsce ćwiczeń.

W programie szkolenia m.in:

działania regularne i nieregularne lekkiej piechoty
    terenoznawstwo
    budowa schronień w lesie
    maskowanie
    odzyskiwanie wody z różnych źródeł
    strzelanie z kbk Ak (dla zainteresowanych)

Więcej informacji na temat szkolenia i możliwości wzięcia w nim udziału pod numerem telefonu 790-499-770

Edytowany przez kapral73 o 04-08-2015 - 08:20.
  • Szukam kontaktu do grupy Obrony Terytorialnej w Toruniu.
    Pzdr
  • Szukam kontaktu do grupy Obrony Terytorialnej w Toruniu.
    Mail lub telefon.
    Pzdr
  • Witam!
    W województwie kujawsko-pomorskim nie ma jeszcze pododdziału ON, są natomiast oddziały i jednostki strzeleckie.
    W Bydgoszczy działa oddział zrzeszający nieco starszych wiekiem - zbliżonych raczej do tego co jest w ON , więc jak jesteś zainteresowany to zapraszam:
    https://www.facebook.com/ZSOWB/?fref=ts

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.