Kto jest online

40 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Kolejne zajęcia 7 Drużyny MzOT  Na dół

Go to page [-1] :

• aha

Edytowany przez michaś o 01-05-2016 - 10:03.
  • Na ostatnich zajęciach przy kominie zostawiłem komuś z naszej wesołej drużyny saperkę. Kto ją zabrał?
  • Właśnie wróciłem choć pokonanie około 250 km autem ze skrzynią biegów od legendarnego T34 nie było proste.
    Wyprawa , pogoda , i nowa wiedza oczywiście na plus . Szkoda że niektórzy zmyli sie wcześniej . Następnym razem niech wszyscy wezmą jakieś zegarki - oby nie z kukułką , takie żeby stoper miały .
  • stoper?...planujesz biegi na czas? :-)
    Pozdro !
  • Może nie biegi ale przyda sie do zgrania pewnych elemętów a dużo nas czasami i musimy sie dzielić . I takie okulary albo podobne jak Grzesiek miał to do was postrzelam z ASG KAemu jak ćwiczymy reakcje na kontakt.
  • jestem za- ostatnio nie było widać skąd" lecą "strzały....
  • Grzegorz, luneta do swd z montazem gotowa tylko trzeba przymierzyc bo moze nie pasić pod twojego producenta repliki.
  • ile z naszej bandy na weekendowy kurs wyrusza? Jak by co to zapłaciłem tylko naraźe chęci brak .
  • Cześć
    Ja też planuję się wybrać ale decyzja padnie dopiero w piątek - za dużo spraw domowych mnie blokuje-
    ale na naszej grupie tel. parę osób się deklarowało
  • Dowódco napisz jakieś szczegóły dla ślepych , głuchych i nieokrzesanych o najbliższym wyjeździe.
  • Ma ktoś jakieś portki na zbyciu najlepiej woodland ale może być cokolwiek ogólno wojskowego na sympatyka a być może też uczestnika o gabarytach pas 120cm wzrost około 175+-.
  • Cześć! Ja planuję jechać w sobotę rano z Grodziska przez Warszawę. Mam w aucie jedno wolne miejsce więc mogę kogoś zabrać.
  • Dziś jedno z lepszych spotkań w jakich uczestniczyłem choć tłumu nas nie było. Fizycznie po tygodniu roboty i nieprzespanej nocy myślałem że gorzej będzie .Fajnie było was ponownie spotkać . Przemek będzie brakowało nam twojej rozwagi i spokoju który przenosisz do innej drużyny .
  • Ależ Michaś! Jest plan, żebym pomógł rozruszać nową drużynę - to fakt. Nie tak łatwo będzie się mnie jednak z naszej Dr7 pozbyć. Zatem, do zobaczenia na kolejnych ćwiczeniach!
  • Kupiłem dziś op1 rozmiar 2 na wolumenie w rozsądnej cenie 28pln. Jak by ktoś chciał to niedaleko mam tylko sprzedają co niedziele. Różne różności mają .

Go to page [-1] :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.