Snajper/Strzelec wyborowy - nacisk na szkolenia  Na dół

Go to page [-1] :

 • Dzień Dobry.
  Zawsze można zebrać grupę osób zainteresowanych tego rodzaju zagadnieniem, zrobić wstępne rozeznanie kto posiada odpowiednie predyspozycje (umiejętności strzeleckie, cierpliwość, odporność na trudne warunki, kondycję itp) i zacząć się szkolić w tym kierunku. Oczywiście zakładam, że uczestnicy takiego projektu musieli by przejść jakąś weryfikację aby wykluczyć uczestnictwo osób przypadkowych (zaświadczenie o niekaralności, pozytywna opinia psychologiczna itp.) a także aprobatę Zarządu Obronanarodowa.pl. Sam bym był zainteresowany udziałem w takiej grupie tematycznej.
 • Z tego co pamiętam to chyba LpOT interesuje się tą tematyką (w końcu to na ich terenie odbywają się zawody Longshot, Sniper mission itp.) Może tam mają jakąś swoją SSW.
 • Dzień Dobry.
  Od mojego poprzedniego wpisu minęło 6 miesięcy. W tym czasie udało mi się: wstąpić do stowarzyszenia ON.pl (choć fizycznie się niestety na razie nie udzielam), zorganizować broń przystosowaną do prowadzenia ognia precyzyjnego (karabinek MK 12 kal.223) i rozpocząć indywidualne szkolenie ogniowe na dystansie do 300 m (dłuższej strzelnicy nie mam w okolicy) pod okiem znajomych-strzelców wyborowych z Wojsk Lądowych. Teraz czekam aż sklep mi ściągnie karabin SAKO TRG i już się można bawić na całego. Przy kalibrze .223 prawie nie czuć kosztów amunicji -najgorszym nabojem za 1,5 zł da się spokojnie trafić cel rozmiarów głowy z 300 m. Gdyby ktoś był zainteresowany samodoskonaleniem w ramach amatorskiej sekcji strzelców wyborowych zapraszam na priv. Może coś z tego wypali a może nie. W każdym razie kości zostały rzucone.
 • Witaj blackman
  skąd jesteś?
  pozdrawiam
 • Głogów, Dolnośląskie.
  Pozdrawiam
 • W Pomorskiej Obronie Terytorialnej sami od kilku miesięcy prowadzimy sobie taki kurs. Wpierw spora teoria a teraz zaczynamy strzelania. Mamy już nawet pierwsze sukcesy.
  Wcale nie było trudno skrzyknąć kilku zainteresowanych a i prowadzący się znaleźli. Zachęcam samemu się zorganizować i zwyczajnie zacząć to robić.  Edytowany przez qazimodo o 27-04-2017 - 06:05.

Go to page [-1] :

 • linvillevald

This list is based on users active over the last 30 minutes.