Dowódca-Lider-Kolega Kurs instruktorsko-metodyczny  Na dół

Go to page :

• Szanowni Koledzy.
    W terminie czerwiec 2017 – listopad 2017, na bazie Lubuskiej Kompanii ON zorganizowany zostanie kurs instruktorsko-metodyczny pn. „Dowódca-Lider-Kolega”.
    Kurs dedykowany jest przede wszystkim dla osób pełniących lub pretendujących do pełnienia funkcji dowódcy pododdziału oraz organizatora zajęć. Zapewne niektórym z Was nie raz i nie dwa zdarzyło się wziąć udział w szkoleniu „postawionym na głowie” źle zabezpieczonym, merytorycznie nie przygotowanym, tematycznie niewłaściwym. Jako dowódcy LPON leży mi na sercu, aby takich szkoleń było jak najmniej stąd też moja inicjatywa.
    Tegoroczny kurs ma charakter pilotażowy i jeżeli sprawdzą się jego założenia organizowany będzie dorocznie. Korzystając z bardzo dobrego zabezpieczenia jakie posiada Lubuska ON, a przede wszystkim z możliwości jakie wypracowane zostały w 17 WBZ zdecydowałem o jego zorganizowaniu w garnizonach Międzyrzecz i Wędrzyn. O zabezpieczenie finansowe kursu wystąpiłem do MON korzystając z możliwości udziału w konkursie ofert, niestety dofinansowania nie przyznano w związku z czym kurs zorganizowany zostanie jako odpłatny, składka za całość to 70zł od osoby.
    Informacje organizacyjne przekazane zostały pocztą elektroniczną do wiadomości wszystkich dowódców wojewódzkich i regionalnych. Osoby zainteresowane mogą uzyskać je również po skontaktowaniu się na maila j.klimanek@obronanarodowa.pl
  • Osobom zainteresowanym udziałem w kursie dziękuję za przesłane zgłoszenia jednocześnie informuję, że termin ich nadsyłania upływa 31 maja.

Dane do wykonania przelewu składki.
    Jacek Klimanek
    PKO BP S.A
    nr. rach. 86 1020 2036 0000 0402 0063 4584
    tytuł wpłaty: kurs DLK (oraz imiona i nazwiska uczestników dokonujących wpłaty)
  • UWAGA!
    Osoby, które złożyły bądź złożą do końca miesiąca zgłoszenia - termin pierwszych zajęć 08 - 09.07.2017.
  • Czy jest możliwość noclegu z piątku na sobotę?

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.