Oświadzcene w sprawie fanpagu FB 3Ldot/Żary  Na dół

Go to page :

• Strona FB 3Ldot /Żary nie jest związana z żadnym projektem prowadzonym przez stowarzyszenie ObronaNarodowa.pl .

Nie każdy bowiem jest zainteresowany karierą wojskową, natomiast wielu działalnością na rzecz obronności Ojczyzny! Nie musi się to wiązać z uczestnictwem w sztywnych ramach PROJEKTÓW, ćwiczeń, szkoleń a w efekcie tzw. Certyfikacji.

Wielu ludzi ma ustabilizowane życie zawodowe , domy ,rodziny i czuję się w takiej rzeczywistości dobrze, nie potrzebuje „iść w kamasze” by dobrze wypełniać swe obowiązki wobec Ojczyzny.
    Wielu też ma inne ambicje poza wykonywaniem rozkazów, ludzi których nie szanuje lub do których stracili szacunek …
    Podsumowując tzw. fanpage 3Ldot/Żary będzie istniał bo jest to kawał udokumentowanego życia > doświadczeń a nawet sukcesów jego twórcy jak i wielu ludzi którzy przewinęli się przez szeregi 3Ldot/Żary. Fotografie zostały przekazane dobrowolnie przez ich twórców a inne „linkowane” z podaniem autorów czy praw autorskich.

Dirk

Część prywatna :
    Oświadczam że nigdy nie byłem zainteresowany powoływaniem jakiegokolwiek nowego bytu w ramach stowarzyszenia ObronaNarodowa.pl .
    Jakiekolwiek insynuacje na ten temat są nadinterpretacją .
    Jedynym moim pomysłem była propozycja mojej osobistej działalności związanej z promocją stowarzyszenia ON.pl w dobrze mi znanych środowiskach administracji publicznej i Związków czy Zrzeszeń Kombatanckich itp. Co od kilku lat czynie z sukcesem. Zatem o niczym NOWYM mowy być nie mogło !
    Grupa ludzi ze mną związanych podziela powyższe moje poglądy i uczestniczy w INNYCH MOICH prywatnych PROJEKTACH nie związanych z ObronaNarodowa.pl .
    Związanych natomiast z środowiskami kombatanckimi, historycznymi i paramilitarnymi.

Pozdrawiam G. Matuszewski
  • https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/19430003_10211694813718911_6706667353612733248_n.jpg?oh=b324e5b7b2606bb1eb7b45e0f9ea7fe3&oe=59DD5100

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.