OT Płock/okolice  Na dół

Go to page :

• Witam.
    Zastanawiam się nad wstąpieniem do OT. Nurtuje mnie kilka kwestii. Wiadomo, że każdy ma swoje życie, pracę i obowiązki dlatego nie chcę pochopnie wysyłać formularza i wolę dopytać tutaj.
    1. Gdzie znajduje się najbliższy oddział OT względem Płocka?
    2. Jak wygląda kwestia ćwiczeń, co ile czasu się odbywają, czy są w dni robocze czy weekendy? Z racji pracy właściwie w tygodniu jestem wyeliminowany z jakichś większych "przedsięwzięć" bo nie mam czasu na nie.
    3. Nie śpię też na pieniądzach także jak to wygląda od strony finansowej? Czytałem, że są jakieś dofinansowania a nawet ekwiwalent w wysokości 450 zł. Nie mówię, że miałbym problem aby do tego interesu dołożyć kilka złotych co miesiąc ale większe sumy już by było trudniej wkładać.
    4. Jak często są szkolenia, ile właściwie dni w roku trzeba poświęcić stricte na OT?

Edytowany przez jaro90 o 11-06-2017 - 15:36.
  • Szanowny kolego. Nowi mają przywilej niewiedzy zatem na początek, ale zdecydowanie wystarczający udostępniam ten link http://www.mon.gov.pl/obrona-terytorialna/

Pozdrawiam.
  • Dziękuję za informacje. Poczytałem teraz jak i wcześniej ale to co znajduje się na stronach rządowych czy różnych portalach to jedno a mnie zawsze interesuje jak sprawa wygląda od strony praktycznej, dlatego wolałem zapytać. Ale ok, rozumiem, że to co podesłałeś pokrywa się z praktyką.
    Także jeszcze jedna ważna kwestia. Są obecnie 3 brygady na wschodzie Polski. Będą tworzone na Mazowszu. Czytałem coś o Ciechanowie. Mam rozumieć, że ćwiczenia będą realizowane właśnie w tych ośrodkach a nie jakoś rozbijane na większą liczbę miejsc aby każdy miał relatywnie blisko?

Go to page :

• liseks

This list is based on users active over the last 30 minutes.