Cykliczne szkolenia dla strzelców wyborowych  Na dół

Go to page :

• Cześć.
    Chciałbym zaproponować aby osoby zainteresowane rozwijaniem umiejętności potrzebnych w "pracy" strzelców wyborowych/snajperów spotykały się min raz na kwartał w celu wspólnych ćwiczeń praktycznych.
    Na ostatnim szkoleniu jakie zorganizował nam Recon dostaliśmy sporą dawkę wiedzy.
    Trzeba to ćwiczyć - wiemy już jak.
    Potrzebni są do tego jednak ludzie. A ciężko w swoim regionie znaleźć 10 osób które zechcą poświęcić na to weekend.
    Stąd propozycja abyśmy spotykali się razem. Naturalnie inne osoby również mogą uczestniczyć.
    Zajęlibyśmy się zagadnieniami gdzie wymagana jest większa ilość osób - np podejścia. Podzielimy się na zmienne role obserwatorów, walkerów, i podchodzących. Weekend to dużo czasu aby każdy mógł poćwiczyć kilka razy w dzień i w nocy.

Miejsce szkoleń wg propozycji, ale najwygodniej aby było gdzieś zawsze po środku naszej Ojczyzny ze względów komunikacyjnych.
    Co wy na to ?
  • Czołem. Pomijając nieco miejsce szkolenia wtrącę swoje trzy grosze. We wtorek (09.01) jestem w jednostce, aby dograć pierwszy kwartał szkolenia (nadal brak ogłoszenia Planu Współpracy ze strony MON), mogę zaprosić na spotkanie u Szefa Szkolenia dowódcę sekcji strzelców wyborowych, aby zaplanować szkolenie zimowe. Najważniejsze jest Wasze zdanie w tej kwestii, a więc czy brać się za organizację?
  • Oczywiście TAK.
  • czy może są jacyś chętni na wspólne szkolenia/strzelania na strzelnicy w Górze Kalwarii ( oś 300m)
  • W dniu dzisiejszym podczas uszczegóławiania przedsięwzięć zaplanowanych na pierwszą połowę roku 2018 za zgodą pionu szkolenia 17 WBZ doplanowałem drugą część szkolenia dla strzelców wyborowych. Szkolenie podobnie jak w listopadzie poprowadzą żołnierze sekcji strzelców wyborowych.
    Do końca przyszłego tygodnia opracowana zostanie tematyka szkolenia oraz wytypowane miejsce. Przypominam, że szkolenie będzie ciągłością poprzedniego zatem liczę na obecność minimum 75% tych samych uczestników.
  • lada chwila pojawi się ogłoszenie o szkoleniu w tej tematyce zorganizowanym przez nas we współpracy z zaprzyjaźnioną firmą...
    kilka dni na długiej osi ;-) prawdopodobnie Strzepcz
  • Ja bym się chetnie podlaczyl do szkolenia,
    jakos przegapilem informacje o szkoleniu w listopadzie?

Rozumiem że to coś innego niż:
    https://obronanarodowa.pl/news/display/678/
  • Czołem

Coś wiadomo w kwestii terminu szkolenia?
    Szkolenie będzie z 17 WBZ czy będzie realizowane z "zaprzyjaźnioną firmą"?

Pozdrawiam

Edytowany przez chuligan o 15-02-2018 - 10:11.
  • Szanowni koledzy.
    Prawie w jednym czasie pojawiły się dwie informacje o szkoleniach dla strzelców wyborowych, z uwagi, że Marek planował szkolenie na poligonie Strzępcz oraz podczas niego strzelanie ja wstrzymałem szkolenie w 17WBZ. W tym wypadku nie ma tego złego, szkolenie w 17-tej mogę zaplanować w innym terminie, ale zanim to zrobię muszę wiedzieć, że osoby które szkoliły się podczas części pierwszej w październiku są zdeterminowane do udziału w części drugiej.
  • Zgłaszam gotowość.
  • Słowem uwagi - jedno szkolenie nie szkodzi drugiemu, byle nie były w tym samym miesiącu.
  • Szkolenie było super!
    Jesteśmy gotowi na kolejną "porcję" wiedzy i doświadczenia.
  • Ja się piszę na szkolenie z 17WBZ (byłem na pierwszym i chętnie bym kontynuował), Strzepczem również zainteresowany bo to pod domem

Go to page :

• kkikut

This list is based on users active over the last 30 minutes.