Kto jest online

1 użytkowników oraz 78 gości online.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

szkolenie 16 dniowe a płatność  Na dół

Go to page :

• Witam

Mam pytanie czy 16 dniowe szkolenie również będzie płatne, tak jak weekendowe??
    Czy po prostu za te 16 dni też dostanie się 500 zł i radź sobie przez reszte miesiąca?
  • Każdy rodzaj szkolenia tsw jest płatny, szkolenie szesnastodniowe również.
  • Witam, jaka to jest kwota za dzień? bo sie zastanawiam czy brać bezpłatny czy wypoczynkowy urlop.
  • ponawiam pytanie
  • szeregowy 91pln za dzień
  • Nie tworząc już nowego tematu...
    Co trzeba i warto zabrać ze sobą na szesnastkę do wcielenia?
    I drugie, czy można na te szkolenie zabrać własne buty? Konkretnie chodzi mi o te https://www.zielonysklep.pl/buty/4514-buty-taktyczne-mil-tec-combat-ii-gen-czarne-2000000107981.html
  • Warto mieć swoje byle czarne.
    A to czy pozwolą Ci chodzić we własnych zależy jedynie od stopnia zabetonowania przełożonych. Beton wyłazi w najmniej oczekiwanych miejscach.
  • Panowie a czy tak jak w zawodowym woju golą głowę na zero ?
  • Ogolą was do gołej skóry! , a potem założą pieluchę i odeślą do żłobka :)

• marek
    Warto mieć swoje byle czarne.
    A to czy pozwolą Ci chodzić we własnych zależy jedynie od stopnia zabetonowania przełożonych. Beton wyłazi w najmniej oczekiwanych miejscach.

Nie chodzi do końca o beton w razie skręcenia nogi, kto ubezpieczenie wypłaci? jak samochodem w zimie masz mieć opony zimowe w razie kolizji ubezpieczyciel ma pole manewru.
  • Czołem, jeśli chodzi o strzyżenie to jest na początku szesnastki, tylko przystrzyżenie na krótko i oczywiście ogolenie brody, wąsów. Buty możesz mieć swoje po podpisaniu stosownego oświadczenia był przypadek, że żołnierz doznał urazu nogi w swoich butach i odszkodowanie dostał.
  • Czy to prawda że 16 dniowe szkolenia jest okresem nieskładkowym w pracy? Pracodawca udzieli mi urlopu bezpłatnego ale składek za te 16 dni nie odpriwadzi do zus ani pracodawca ani wojsko. To bardzo ważna sprawa a nigdzie o tym nie piszą.
  • Jestem po 16stce i moge odpowiedzieć na kilka pytań:

Co do golenia głowy: w 1 dniu na wcieleniu jest fryzjer (dla chętnych)

Edytowany przez ejze o 30-04-2018 - 17:17.
  • Z tego co wiem płatność następuję do tygodnia po zakończeniu szkolenia. Jako, że u mnie trafiła się majówka w międzyczasie to zakładam, że kasę dostanę po 2 tygodniach :)
  • Hej z tego co wiem pracownik nie może nawet na własne życzenie otrzymać na szkolenie urlopu wypoczynkowego.
    Moje pytanie jak to zrobić żeby odbyć szkolenie otrzymać za to kasę w kwocie takiej jakby się było normalnie w pracy. Oraz żeby pracodawca nie był na ty stratny finansowo. (Zostają pracownikowi dni urlopu wypoczynkowego który może wykorzystać lub pracodawca wypłaca ekwiwalent za urlop. Czy pracodawca może liczyć na zwrot za wypłacenie tego ekwiwalentu.

Go to page :

• dryblas_13

This list is based on users active over the last 30 minutes.