szkolenie 16 dniowe a płatność  Na dół

Go to page :

• Witam

Mam pytanie czy 16 dniowe szkolenie również będzie płatne, tak jak weekendowe??
    Czy po prostu za te 16 dni też dostanie się 500 zł i radź sobie przez reszte miesiąca?
  • Każdy rodzaj szkolenia tsw jest płatny, szkolenie szesnastodniowe również.
  • Witam, jaka to jest kwota za dzień? bo sie zastanawiam czy brać bezpłatny czy wypoczynkowy urlop.
  • ponawiam pytanie
  • szeregowy 91pln za dzień
  • Nie tworząc już nowego tematu...
    Co trzeba i warto zabrać ze sobą na szesnastkę do wcielenia?
    I drugie, czy można na te szkolenie zabrać własne buty? Konkretnie chodzi mi o te https://www.zielonysklep.pl/buty/4514-buty-taktyczne-mil-tec-combat-ii-gen-czarne-2000000107981.html
  • Warto mieć swoje byle czarne.
    A to czy pozwolą Ci chodzić we własnych zależy jedynie od stopnia zabetonowania przełożonych. Beton wyłazi w najmniej oczekiwanych miejscach.
  • Panowie a czy tak jak w zawodowym woju golą głowę na zero ?
  • Ogolą was do gołej skóry! , a potem założą pieluchę i odeślą do żłobka :)

• marek
    Warto mieć swoje byle czarne.
    A to czy pozwolą Ci chodzić we własnych zależy jedynie od stopnia zabetonowania przełożonych. Beton wyłazi w najmniej oczekiwanych miejscach.

Nie chodzi do końca o beton w razie skręcenia nogi, kto ubezpieczenie wypłaci? jak samochodem w zimie masz mieć opony zimowe w razie kolizji ubezpieczyciel ma pole manewru.
  • Czołem, jeśli chodzi o strzyżenie to jest na początku szesnastki, tylko przystrzyżenie na krótko i oczywiście ogolenie brody, wąsów. Buty możesz mieć swoje po podpisaniu stosownego oświadczenia był przypadek, że żołnierz doznał urazu nogi w swoich butach i odszkodowanie dostał.

Go to page :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.