Kto jest online

58 gości on-line.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

Szkolenie podstawowe 16- dniowe  Na dół

Go to page [-1] :

• Tak, a Ty? (o ile to samo szkolenie w Zegrzu od 14.04)
  • .

Edytowany przez ejze o 17-05-2018 - 12:19.
  • No właśnie. Was zdecydowanie bardziej cisnęli :) Nas męczyli ale nie tak jak Was :)

• Cześć; mogę Cię jeszcze prosić o informację odnośnie podpisania kontraktu na służbę dla WOT, w jakim okresie od zakończenia szkolenia podstawowego taki kontrakt jest dopisywany, jak wyglądał temat jego długości, wojsko narzucało indywidualnie z góry okres dla konkretnych ochotników, czy może był to wybór dobrowolny ??
  • Witam
    każdy piszę o kosmetyce, odciskach a ja mam jeszcze jedną kwestie czy sztućce tzw niezbędnik to dostaniemy czy mamy zabrać z domu??
  • .

Edytowany przez tytka o 18-08-2018 - 11:39.
  • i czy będzie można go kupić jeśli w roztargnieniu zapomne

Edytowany przez tytka o 18-08-2018 - 11:40.
  • Ludziska dajcie znać czy jest tutaj jakaś dziewczyna, która odbyła 16, bo mam dużo pytań :D
  • Paulina proponował bym otworzyć nowy temat, tutaj ciężko będzie znaleźć Ciebie ...
  • Ile czekaliście na kartę powołania licząc od pierwszego dnia 16-tki?
  • Cześć, ja czekałem około 1,5 miesiąca. Jeden z moich kolegów czekał 3 miesiące..wszystko zależy od WKU.. jeśli Ci bardzo na niej zależy sam podjedź do WKU to Ci ją wystawią. Ja tak zrobiłem ponieważ była mi potrzebna do okazania w zakładzie pracy. Gdybym tego nie zrobił pewnie czekałbym do chwili obecnej. pzdr
  • Witam cie sorki za spam ale tak bedzie najszybciej. Widziałem na forum jak napisałeś 16. Ale powiedz mi jeszcze jedno 1 dnia są pytania rekrutacyjne ?? Dostałeś jakieś kartki do nauki lub płytkę ok 119 stron ?? Pytają z tego np budowa karabinu lub hymny dz też prawo użycia broni jakieś pytania typu co to jest droga służbową albo stopnie wojskowe ?? Czy raczej dlaczego wot czy coś takiego ??

Go to page [-1] :

• 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.