Kto jest online

1 użytkowników oraz 93 gości online.

Mini statystyki

Wsparcie

Obrona Terytorialna

prowadzenie swojej działalności a służba w WOT ?  Na dół

Go to page :

• Witam
    Chciałbym dowiedzieć się jak jest, jeżeli ktoś prowadzi swoją działalność gospodarczą i jest na szkoleniu 16 dniowym ,czy w tym czasie jest zwolniony z opłacenia składki ZUS od działalności ? Bo słyszałem że chyba nie . Trochę dziwna sprawa bo człowiek ten czas poświęca dla Ojczyzny a w ZUSIE musi opłacać składki jakby wykonywał normalną pracę u siebie w firmie.Gdzie w tym czasie nie jest wstanie wykonywać swojej pracy. Planuję wstąpić do WOTU w najbliższym czasie i bardzo proszę o jakieś wiadomości na ten temat bo nigdzie nie mogę znależść informacji na ten temat a w moim macieżystym WKU nic nie wiedzą .Czy poprostu póżniej po skończonym szkoleniu gdzieś się wystepuje o zwrot za te dni ? Jeżeli tak to gdzie i do kogo ?
    Bardzo proszę o odpowiedż kogoś kompetentnego badż osoby które prowadzą swoją działalność i służą w WOCIE
  • Aż sobie poobserwuje ten temat... Ale szczerze wątpię, patrząc na system podatkowy w Polsce
  • Witam. Nie wiem, czy moja wypowiedź coś pomoże, ale ja przed ćwiczeniami rezerwy wypełniałem kwestionariusz w którym miałem do wyboru czy przerywam działalność na czas ćwiczeń, czy nie przerywam. Ja zaznaczyłem, że nie przerywam działalności, więc składki płaciłem. TSW to oczywiście inna forma służby, więc zapewne dużo nie pomogłem.
  • 261 398 768 to nr tel do finansistki z wotu. Zadzwoń i popytaj. Wie wszystko ;)

Go to page :

• nazar

This list is based on users active over the last 30 minutes.